Gorenje B800RLBK 1,8 l Blender voor op aanrecht 800 W Zwart van Gorenje
Productomschrijving
Gorenje B800RLBK. Inhoud bak/kan: 1,8 l, Soort bediening: Knoppen. Soort: Blender voor op aanrecht, Kleur van het product: Zwart, Snoerlengte: 1,1 m. Materiaal behuizing: Metaal, Kunststof. Vermogen: 800 W, Stroombron: AC. Breedte: 220 mm, Diepte: 195 mm, Hoogte: 415 mm