Philips Viva HR1889/70 - Slowjuicer
Productomschrijving
Belangrijkste kenmerken van de Philips HR1889/70:QuickClean-technologie
Het vruchtvlees wordt opgevangen zodat je dit eenvoudig kunt wegwerpen
Recepten-app voor extra inspiratie
Maaltechnologie
XL-vultrechter
Bespaar tijd en maak sneller sap. Je hoeft de meeste groente- en fruitsoorten niet meer in stukken te snijden voordat je ze in de sapcentrifuge doet. Plaats alles simpelweg in de XL-vultrechter van 70 mm en geniet van elke dag een voedzaam drankje.
Compact op te bergen
Compact op te bergen pulpopvangbak in de sapopvangbak.
Vaatwasmachinebestendige onderdelen
Binnen 90 seconden schoon
Stop die druppels
Jouw aanrecht blijft netjes en schoon dankzij onze geïntegreerde druppelstop.
Modern ontwerp
Slank modern ontwerp, zodat het altijd bij de hand is.
XL-vultrechter
Vultrechter met brede mond van 70 mmIn slechts 90 seconden schoon te spoelen
Inclusief: Kan, ReceptenboekjeLand van herkomst
Geproduceerd in: ChinaAlgemene specificaties
2 jaar wereldwijde garantieTechnische specificaties
Capaciteit pulpvat: 0,75 l Snoerlengte: 1,05 m Vermogen: 150 W Voltage: 220 - 240 volt Capaciteit kan: 1 l RPM: 100 RPMGewicht en afmetingen
Kleur: Wit, Zwart/zilver Kleur bedieningspaneel: ZwartAfwerking
Materiaal accessoires: Plastic Materiaal kan: Plastic Materiaal hoofdunit: PlasticSpecificaties
Productinformatie
| Anti drup | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Vaatwasser veilig | Ja |
| Schuimscheider | Ja |
| Aantal snelheden | 1 |
| Type snelheid | 1 snelheid |
| Merk | Philips |
| Model | Philips HR1889/70 Sapcentrifuge |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HR1889/70 |
Uiterlijke kenmerken
| Bodem met antislip | Ja |
| Kleur | HR1889/70 |
| Koord opslagruimte | Ja |
| Directe sap afvoer | Nee |
| Met maatverdeling | Nee |
| Indicatielampje | Nee |
| Materiaal behuizing | Plastic |
| Verwijderbare cup | Ja |
| Verwijderbare juice reservoir | Ja |
| Verwijderbare pulp container | Ja |
| Bediening | Knoppen |
Accessoires & extra functies
| Inclusief kookboek | Ja |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Afmetingen
| Capaciteit sap reservoir | 1 |
| Capaciteit pulp bak | 0.75 |
| Snoerlengte | 1.05 m |
| Product hoogte | 36.09 cm |
| Product lengte | 36.17 cm |
| Product gewicht | 4.4 kg |
| Product breedte | 13.65 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5925 g |
Overige kenmerken
| Automatische instelling per ingredient | Nee |
| BPA-vrij | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Inclusief mix accessoire | Geen extra accessoires |
| Inclusief sapkan | Ja |
| Instelbare snelheid | Nee |
| Introductie | 2017 |
| Met zeef | Ja |
| Reparatie type | Carry-in |
| Spoelfunctie voor sapresten | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Toerental | 100 r/min |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | x |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 191 mm |
| Verpakking lengte | 447 mm |