Bosch MSM64110 ErgoMixx - Staafmixer - 450W - Rood/Wit
Productomschrijving
Productvoordelen van de Bosch ErgoMixx MSM64110 staafmixer
Productinformatie
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Vaatwasser veilig | Ja |
| Aantal snelheden | 2 |
| Type snelheid | 6 of meer snelheden |
| Continu of puls actie | Ja |
| Oplaadbaar | Nee |
| Turbo feature | Nee |
| Vermogen | 450 W |
| Merk | Bosch |
| Introductie | 0 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MSM64110 |
| Taal handleiding | Universeel |
Uiterlijke kenmerken
| Bodem met antislip | Nee |
| Kleur | Rood |
| Indicatielampje | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Bediening | Knoppen |
| Met maatverdeling | Nee |
| Aantal mesjes / scheerringen | 1 |
| Afneembare mesjes | Nee |
| Materiaal stand | Kunststof |
| Verwijderbare stand | Ja |
Accessoires & extra functies
| Aanvullende functies | 4-bladenmes QuattroBlade voor eenvoudig pureren, blenden en snijden |
| Verpakkingsinhoud | Bosch staafmixer, handleiding, hakmolen en maatbeker |
| Inclusief mix accessoire | Maatbeker |
| Opbergbox accessoires | Nee |
Afmetingen
| Product hoogte | 39.30 cm |
| Product lengte | 6.20 cm |
| Product breedte | 5.50 cm |
| Product gewicht | 1009 g |
| Inhoud | 0.60 l |
| Snoerlengte | 0.75 m |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Postbus 259 2130 AG Hoofddorp |
| BPA-vrij | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Inclusief directe uitloop | Nee |
| Mesvorm staafmixer | Stervorm |
| Met opvangbak | Ja |
| Model | MSM64110 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 424 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |